Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Mücevherinin 50X Potansiyeli Var?

Coinbase, piyasa değeri 1-10 milyar dolar arasında olan altcoin’leri orta ölçekli altcoinler olarak değerlendiriyor. Ancak Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Stu L, farklı düşünüyor. Ona göre, piyasa değeri 150 milyon ila 1 milyar dolar arasında değişiyor. Uzman, bu aralıkta, 50 kat ve hatta daha fazla büyüm potansiyeli olan altcoin projeleri olduğunu söylüyor. Bu bağlamda uzman, muazzam bir potansiyele sahip orta ölçekli 3 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Tectum (TET)

Tectum, Bitcoin ve ekosistemi, küçük ve mikro işlemler ve gizlilik gibi sevdiğimiz birkaç anlatı üzerinde yükseliyor. Yani, amiral gemisi SoftNote ürünüyle üçünü de yapıyor. Tectum’un yerel tokenı olan TET, şu anda 222 milyon dolar piyasa değeriyle piyasa değerine göre 322. sırada yer alıyor.

Tectum’un SoftNotes’u Bitcoin ağı üzerinde bazı büyük avantajlara sahip. Bitcoin kullanımı için harika bir destekleyici ürün. Hatta USDT’nizi bir Bitcoin Softnote ile takas etme imkanınız var. Bitcoin’inizi alıp kendi SoftNote’unuzu basmak zorunda değilsiniz. Çok kullanışlı. Ve halk da buna alışıyor. Tectum’un TET token’ı Temmuz ayından bugüne kadar 7 kat değer kazandı. Bu, yeni başlayan bir proje için inanılmaz bir yatırım getirisi. Bir saniye düşünün. ETF’ler onaylandı. Bitcoin’in yarılanması yaklaşıyor. İnsanlar Bitcoin’leri için daha fazla işlem seçeneğine ihtiyaç duydukları sürece SoftNotes ve Tectum da o kadar büyüyecek. Çünkü, biri diğerini besliyor.

İkinci sırada Seedify (SFUND) geliyor

Sırada 277,4 milyon dolarlık piyasa değeriyle Seedify var. Bu da onu sektörde 286. sıraya yerleştiriyor. Seedify bir fırlatma rampası. Hem de çok iyi bir tane. Enjinstarter, DAOMaker ve 1-2 diğeriyle birlikte en iyilerin en iyisi. Ve tüm launchpad’lerde olduğu gibi, yatırım yapmak istediğiniz projeden payınızı almak için onların yerel token’larına ihtiyacınız var. Seedify için bu SFUND token’i.

Seedify, INO ve IGO platformları ile çok sayıda oyun ve NFT tabanlı proje başlatıyor. SFUND tokenı, launchpad için önemli bir bileşen. Tahsisatınızı almak için buna ihtiyacınız var. Ama tahmin edin ne olacak? Eğer token berbatsa, o zaman launchpad’iniz zarar görür. Token tutmaya değer değilse kimse onu tutmayacak ve stake etmeyecektir. Ancak Seedify kullanıcıları bazı güzel ödüller elde etti. Stake ödülleri var. Ve SFUND son 12 ayda %300’ün üzerinde artış gösterdi. Boğa devam ettikçe, launchpad’ler de büyümeye devam edecek. Ve Seedify diğer lansman platformlarından daha hızlı büyümeye devam edecek. En iyilerden biri olduğunuzda böyle olur.

Son sıradaki altcoin: Oraichain (ORAI)

Oraichain şu anda 219 milyon dolarlık piyasa değeriyle piyasa değerine göre 322. sırada yer alıyor. Birincil hedefi, Chainlink gibi oracle’ların yaptığını yapay zeka ile yapmak. Bilgileri akıllı sözleşmelere bağlamak için yapay zeka tabanlı bir oracle kullanmak, Oraichain’in yaptığı şeyin çoğu.

Oraichain’i seviyoruz çünkü şu anda sevdiğimiz 2 anlatıya uyuyor. Yapay Zeka ve Altyapı. Çoğu proje oracle’lara ihtiyaç duyar. Yapay zeka bileşeni Chainlink’in sahip olmadığı bir şey. Ama Chainlink’i de seviyoruz. Oraichain bir Cosmos IBC Blockchain’i. Bu, birlikte çalışabilirlik potansiyeli için iyi bir işaret.

Hatta verilerinizi Veri Pazaryerinde paraya çevirme imkanınız var. Yapay zeka pazarının veya veri pazarının tek başına tüm projenin değerini kolayca aşması mümkün. Ve bu gerçekleştiğinde şaşırmayacağız. Çok iyi tokenomikleri de var. Toplam arzın %88’i halihazırda dolaşımda. Yani, Oraichain burada büyük bir değer. Bunun altcoin için büyük bir yükselişin yalnızca başlangıcı olduğunu düşünüyoruz.

Makaledeki görüşler var tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x