Başkan Tokat, Milas İçin Aşkla Geçen 15 Yılın Öyküsünü Anlatacak

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 15 yıllık görev süresini tamamlamasına sayılı günler kala Milas halkıyla bir araya gelecek.

2009 yerel seçimlerinin ardından halkın takdirini alarak Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat, üç dönem aralıksız sürdürdüğü görevini 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde seçilecek kişiye bırakacak.

Yerel seçimler öncesinde, 7 Mart Perşembe günü saat 14.00’te Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda vatandaşlarla bir araya gelecek olan Başkan Tokat, gerçekleşecek halk buluşmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Sevgili Milas halkı, 15 yıl boyunca sizlerin de desteğiyle bu kent için çalıştım. Görev sürem boyunca Milas’ın her köşesine dokunmaya, her vatandaşımızın yaşam kalitesini artırmaya, eşit ve etkin hizmet sunmaya özen gösterdik. Bu süreçte yaşadığımız güzellikleri, zorlukları ve başarıları bir araya getirerek, sizlerle paylaşacağımız bir etkinlik düzenlemek istedim. Milas İçin Aşkla geçen bu 15 yılın öyküsünü sizlerle paylaşmak benim için büyük bir mutluluk olacak. 15 yılın öyküsünü paylaşacağım sunuma davetlisiniz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x